Dragon

Pobierz katalog produktów

Dragon sponsorem akcji Rowerowy Maj 2021

Dragon sponsorem akcji Rowerowy Maj 2021

Dragon został jednym ze sponsorów akcji Rowerowy Maj 2021 r.  Przekazaliśmy zestawy kreatywne "Baw się z Dragonem"  dla uczniów z klas, które zajmą I, II i III miejsce.

O akcji

Rowerowy Maj to największa kampania w Polsce promująca zdrowy tryb życia i zrównoważoną mobilność wśród dzieci przedszkolnych, uczniów szkół podstawowych, grona nauczycielskiego oraz rodziców i opiekunów. Rowerowy Maj, poprzez zabawę połączoną z elementami rywalizacji, popularyzuje rower jako środek transportu do szkoły, uczy dobrych i zdrowych nawyków, które utrzymują się również po zakończeniu kampanii. Rowerowy Maj skutecznie zmienia okolice szkół i przedszkoli na bardziej bezpieczne i przyjazne rowerzystom, zmniejszając liczbę samochodów dowożących dzieci i motywując samorządy do inwestycji prorowerowych. Zasady kampanii są bardzo proste: każdy przedszkolak, uczeń i nauczyciel, który w maju dotrze na lekcje w sposób aktywny: na rowerze, hulajnodze, rolkach czy deskorolce, otrzymuje naklejki do rowerowego dzienniczka i na wspólny plakat klasowy. Dla najaktywniejszych uczestników, klas i placówek przewidziane są atrakcyjne nagrody.

Więcej informacji o akcji znajduje się tutaj.

Rozszerzamy sieć sprzedaży

Rozszerzamy sieć sprzedaży

Jedna z naszych marek, Pomoc Domowa Natural, jest już dostępna w nowych punktach sprzedaży. Oprócz miejsc dotychczasowej dystrybucji, swoje ulubione produkty możecie kupić także w PSB Mrówka, Obi, Bricomarché i Leroy Merlin.

Jeśli braknie Wam w domu sody oczyszczonej, sody kalcynowanej, szarego mydła i kilkunastu innych produktów niezbędnych do sprzątania, to już wiecie, gdzie warto zajrzeć.

Zapraszamy również na stronę https://pomoc-domowa.com/poradnik/, gdzie znajdziecie garść porad i przepisów, w jaki sposób samodzielnie przygotować środki czystości, korzystając z produktów Pomoc Domowa Natural.

Życzenia Bożonarodzeniowe

Życzenia Bożonarodzeniowe

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku życzymy wielu radosnych i ciepłych chwil, odpoczynku przy rodzinnym stole oraz mnóstwa pomyślności w życiu prywatnym i zawodowym.