Dragon

Pobierz katalog produktów

Wesołych Świąt

Wesołych Świąt

Niech zbliżające się Święta Bożego Narodzenia spędzone w gronie najbliższych przyniosą Państwu wiele radości, ciepła i optymizmu.

Życzy Zarząd i Pracownicy firmy Dragon Poland.

8.Dragon Piast Cup 2018

8.Dragon Piast Cup 2018

8 edycja Turnieju już za nami!

W 12 turniejach 8. edycji Dragon Piast Cup 2018 na parkiet Hali Sportowej skawińskiego Liceum Ogólnokształcącego wybiegło ponad 950 młodych sportowców! Rywalizację w najmłodszych rocznikach czterokrotnie na swoją korzyść rozstrzygali mali futboliści Piasta Skawina. Trzy triumfy odnotowali piłkarze KS Zakopane, dwukrotnie zwyciężali młodzi adepci futbolu z Wisły Kraków, a po jednym zwycięskim turnieju zapisali na swoich kontach zawodnicy Mineralnych Krynica i Wieliczanki Wieliczka.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy formy w kolejnym sezonie.

Wspieramy działalność Warsztatów Terapii Zajęciowej prowadzonych przez ChSON "Ognisko"

Wspieramy działalność Warsztatów Terapii Zajęciowej prowadzonych przez ChSON "Ognisko"

Już po raz trzeci wspieramy  działalność Warsztatów Terapii Zajęciowej Basztowa 3 oraz WTZ Pobiednik Mały przekazując kleje do przygotowania różnego rodzaju ozdób i dekoracji świątecznych. Dając jego podopiecznym  niepowtarzalną  okazję do rozwoju umiejętności społecznych, nauki wykonywania zadań praktycznych i nabywania wielu doświadczeń. Codzienna praca w Warsztatach pozwala osobom z niepełnosprawnością na odnoszenie sukcesów, odczuwanie satysfakcji z dobrze i odpowiedzialnie wykonywanych zadań i jest niezmiernie ważnym aspektem w przygotowaniu ich do podjęcia w przyszłości aktywności zawodowej. Wykonane ozdoby już w grudniu pojawią się na kiermaszach, a zarobione środki zasilą Fundusz Integracji Społecznej.

Fotografie: Michał Łepecki Usługi Fotograficzne