Dragon

Pobierz katalog produktów

Firma Dragon dołączyła do Ogólnopolskiego Porozumienia EKOPAK

Firma Dragon dołączyła do Ogólnopolskiego Porozumienia EKOPAK

Z dumą informujemy, że Firma Dragon jest uczestnikiem Ogólnopolskiego Porozumienia EKOPAK. Za jego pośrednictwem realizuje obowiązki wynikające z Ustawy z dnia 13 czerwca 2013 o gospodarce opakowaniami i odpadami opakowaniowymi. Członkowie EKOPAK mają na celu wytwarzanie produktów w taki sposób, by zmniejszyć ich szkodliwość dla środowiska już na etapie produkcji.

Nowość – Impregnat do drewna Premium Plus

Nowość – Impregnat do drewna Premium Plus

Z przyjemnością informujemy, że do oferty Dragon dołączył nowy produkt Impregnat do drewna Premium Plus. Jego specjalna formuła zapewnia szybkie i głębokie wnika w strukturę drewna dzięki czemu skutecznie zabezpiecza przed przebarwieniami, szkodliwym wpływem czynników atmosferycznych oraz pękaniem i rozsychaniem. Impregnat nadaje piękne, półmatowe wykończenie, podkreśla strukturę słojów oraz zapewnia ochronę drewna do 4 lat.

XV Targi PSB w Kielcach

XV Targi PSB w Kielcach

8-9 marca 2017r. odbyły się XV Targi PSB  w Kielcach. Podczas targów zostały zaprezentowane nowe produkty: Impregnat do drewna Premium Plus oraz całą grupę produktów nowych aerozoli. Ponadto Przedstawiciele Handlowi prezentowali nową szatę graficzną marki Pomoc Domowa.