Dragon

Pobierz katalog produktów

Targi Bricomarche luty 2018

Targi Bricomarche luty 2018

W dniach 13-14 lutego Firma Dragon prezentowała nowości produktowe na V Targach Bricomarché w Poznaniu. Jak co roku nasze stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem wśród odwiedzających. Zaprezentowaliśmy na nim m.in. rozcieńczalniki i kleje w nowej odsłonie, impregnaty do drewna, farby, oraz bogatą gamę kolorystyczną farb w areozolu. 

Firma Dragon Poland sponsorem poidełka w Zespole Placówek Oświatowych w Kopance im. Janusza Korczaka

Firma Dragon Poland sponsorem poidełka w Zespole Placówek Oświatowych w Kopance im. Janusza Korczaka

Pod koniec stycznia 2018 roku Zastępca Burmistrza Miasta i Gminy Skawina wraz z Panią Dyrektor Zespołu Placówek Oświatowych w Kopance im. Janusza Korczaka i Panem Prezesem Dragon Poland dokonali przecięcia wstęgi podczas przekazania szkole poidełka. Poidełko zostało zasponsorowane przez Firmę Dragon Poland. Dzięki tej darowiżnie na rzecz szkoły, dzieci będą mogły spożywać wodę pitną prosto z sieci wodociągowej. 

 

poidełko zakupione przez Firmę Dragon Poland

 

 

 

 

45-LECIE POWSTANIA FIRMY DRAGON POLAND ORAZ OTWARCIE NOWEJ SIEDZIBY W SKAWINIE

45-LECIE POWSTANIA FIRMY DRAGON POLAND ORAZ OTWARCIE NOWEJ SIEDZIBY W SKAWINIE

18.11.2017r.  świętowaliśmy 45-lecie Firmy oraz otwarcie naszej nowej siedziby, która mieści się na terenie Skawińskiego Obszaru Gospodarczego pod Krakowem. W uroczystości wziął udział Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda, przedstawiciele władz państwowych oraz  lokalnych, m. in. Minister Kancelarii Prezydenta Wojciech Kolarski, Wojewoda Małopolski Piotr Ćwik, Burmistrz Miasta i Gminy Skawina Paweł Kolasa oraz pracownicy, kontrahenci, założyciele Firmy Zofia i Kazimierz Czekajowie oraz obecni prezesi Dragon Poland Michał Czekaj i Piotr Czekaj. 

W swoim przemówieniu Prezydent RP Andrzej Duda zwrócił uwagę na znaczenie tak ogromnej inwestycji gratulując jedocześnie założycielom firmy pomysłowości, niezłomności, odwagi w swoich działaniach.

„Chodzi o to, by polscy przedsiębiorcy konkurowali na rynku europejskim i światowym, prowadzili wyspecjalizowaną produkcję, rozwijali innowacyjność, inwestowali w badania i rozwój” – mówił Prezydent.

Prezes Firmy - Michał Czekaj z kolei podkreślił, że Dragon Poland to jego największe życiowe i zawodowe przedsięwzięcie oraz sposób na życie połączony z pasją do tworzenia czegoś nowego. Zaznaczył, że siłą Firmy jest rodzina.

Po uroczystym przecięciu wstęgi oraz poświęceniu nowej inwestycji, goście mieli okazję zwiedzić hale produkcyjne i magazynowe.