Dragon

Pobierz katalog produktów

Dragon Poland Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.

ul. Powstania Listopadowego 14
30-298 Kraków

NIP 677-237-20-06

Telefony:

+48 12 625 75 00
+48 12 623 80 70
+48 12 623 80 80
+48 12 636 67 67

Fax
+48 12 637 79 30

email
info@dragon.com.pl

Dragon Poland

ul. Powstania Listopadowego 14
30-298 Kraków

Dział handlowy

 

Kontakt ogólny
+48 12 625 75 40
sprzedaz@dragon.com.pl

Hurtownie
+48 12 625 75 43
hurt@dragon.com.pl

Sieci handlowe
+48 12 625 75 44
sieci@dragon.com.pl

Reklamacje
+ 48 12 625 75 41
reklamacje@dragon.com.pl

 

 

Region północno - zachodni
Hurtownie: +48 661 990 133
p_sw@dragon.com.pl

Sieci handlowe: +48 661 990 127
s_nw@dragon.com.pl

Region południowo - zachodni
Hurtownie: +48 661 990 133
p_sw@dragon.com.pl

Sieci handlowe: +48 661 990 122
s_cc@dragon.com.pl

Map

Region północno - wschodni
Hurtownie: +48 661 990 135
p_ne@dragon.com.pl

Sieci handlowe: +48 661 990 128
s_ne@dragon.com.pl

Region południowo - wschodni
Hurtownie: +48 661 990 132
p_se@dragon.com.pl

Sieci handlowe: +48 661 990 121
s_se@dragon.com.pl

Inne działy

Dział eksportu

Telefon
+48 12 625 75 45

e-mail
export@dragon.com.pl

Dział zaopatrzenia
Opakowania
Surowce
Hurt

Telefon
+48 12 625 75 34
+48 12 625 75 33
+48 12 625 75 32

e-mail
z_opakowania@dragon.com.pl
z_surowce@dragon.com.pl
z_hurt@dragon.com.pl

Dział technologii
Technolog / Reklamacje / Atestacje

Telefon
+48 12 625 75 71

e-mail
technologia@dragon.com.pl

Dział marketingu

Telefon
+48 12 625 75 47

e-mail
marketing@dragon.com.pl