MACIEJ STEINHOF POLECA PRODUKTY DRAGON

ROZCIEŃCZALNIK KLEJ UNIWERSALNY Klej MONTAŻOWY GRUNT UNIWERSALNY FOLIA W PŁYNIE

Rozcieńczalnik Uniwersalny
Polimerowy, profesjonalny klej o szerokim spektrum zastosowań. Sprawdzony w działaniu i łatwy w użyciu.Przeznaczony do klejenia styropianu, płytek ceramicznych, szkła, drewna, materiałów drewnopodobnych, korka, wykładzin dywanowych, sztucznej skóry, papieru ze sobą oraz w różnych kombinacjach a także do przyklejania ich do podłoża etonowego, cementowo-wapiennego, gipsowego, tynku oraz cegły.

Klej uniwersalny
Przeznaczony do klejenia styropianu, płytek ceramicznych, szkła, drewna, materiałów drewnopodobnych, korka, wykładzin dywanowych, sztucznej skóry, papieru ze sobą oraz w różnych kombinacjach a także do przyklejania ich do podłoża etonowego, cementowo-wapiennego, gipsowego, tynku oraz cegły.

Klej montażowy płynny gwóźdź
Gotowy do użycia klej o konsystencji pasty przeznaczony do prac wykończeniowych w budownictwie. Daje wodoodporną, wytrzymałą, elastyczną spoinę o doskonałej przyczepności początkowej do typowych podłoży.

Grunt uniwersalny - podkład akrylowy
Akrylowy podkład gruntujący, skutecznie zmniejsza nasiąkliwość podłoża, ujednolica parametry całej gruntowanej powierzchni, eliminuje nadmierne wchłanianie wody wzmacniając podłoże.Zwiększa przyczepność kolejnych nanoszonych warstw.

Folia w płynie
Zabezpiecza przed krótkotrwałym działaniem wody i wilgocią. Tworzy przeźroczystą i elastyczną powłokę. Idealna jako zabezpieczenie w wilgotnych pomieszczeniach. Charakteryzuje się dobrą przyczepnością do typowych podłoży w budownictwie. Po wyschnięciu tworzy bezbarwną, transparentną, odporną na wilgoć i krótkotrwałe działanie wody, nieprzepuszczalną dla powietrza powłokę.

Firma DRAGON jest jednym z najbardziej dynamicznie rozwijających się przedsiębiorstw w sektorze chemii gospodarczej w Polsce. Wysokiej jakości produkty i niekonwencjonalny sposób działania sprawiają, że od lat nasza firma cieszy się zaufaniem i uznaniem klientów. Jedną z form takich działań jest nasza obecność w sportach motorowych. W tym roku rozpoczęliśmy współpracę z Maciejem Steinhofem – kierowcą wyścigowym. Krakowianin pomimo młodego wieku jest bardzo doświadczonym zawodnikiem. Karierę sportową rozpoczął w 2006 roku w Pucharze KIA Lotos Cup, w którym już w pierwszym sezonie został uznany za „Talent Roku”. Jest zdobywcą tytułu mistrzowskiego w międzynarodowej serii ADAC Polo Cup, wicemistrzem VW Scirocco-R Cup, Mistrzem Polski w Górskich Samochodowych Mistrzostwach Polski. Obecnie uczestniczy w nowej serii wyścigowej VW Castrol Cup.

Maciek Steinhof:
"Od momentu kiedy zrobiłem prawo jazdy i kupiłem pierwszy samochód, gdzieś wokół mnie pojawiały się produkty motoryzacyjne ze znakiem Smoka. Do tej pory ich używam. Dragon to również producent chemii gospodarczej i budowlanej."

Dragon Poland Spółka z ograniczona odpowiedzialnością Sp. k. ul. Powstania Listopadowego 14, 30-298 Kraków tel.:+48 12 625 75 00; +48 12 623 80 80