Dragon

Pobierz katalog produktów

Magazynier z uprawnieniami do kierowania wózkami widłowymi - Skawina

Do prężnie rozwijającej się polskiej firmy produkcyjno-dystrybucyjnej o zasięgu międzynarodowym zatrudnimy:

Magazyniera z uprawnieniami do kierowania wózkami widłowymi wysokiego składu.

Zakres obowiązków:

· Optymalizacja miejsc magazynowych.

· Odpowiedzialność za powierzone mienie.

· Składanie zamówień przy użyciu mobilnego skanera i przygotowywanie towarów do wysyłki.

· Przeprowadzenie remanentów (spisów inwentaryzacyjnych) miesięcznych i rocznych w powierzonym obszarze.

· Przestrzeganie obwiązujących przepisów w zakresie BHP oraz P.POŻ

Zapewniamy:

· Atrakcyjne wynagrodzenie;

· Indywidualna premia miesięczna uzależniona od efektywności pracy;

· Prywatna opieka medyczna oraz karta FitProfit;

· Dodatkowy pakiet ubezpieczenia na życie i NNW;

· Rozwój zawodowy w kierunku gospodarki magazynowej;

· Pracę w dynamicznym i zaangażowanym zespole;

· Pracę w nowoczesnym kompleksie biurowo - magazynowo - produkcyjnym w Skawinie;

Wymagania wobec kandydata:

· Wykształcenie minimum średnie

· Sumienność, odpowiedzialność, zaangażowanie, dyspozycyjność, punktualność;

· Doświadczenie w pracy magazynowej - uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi;

Zapewniamy pełną wyzwań i stabilną pracę dla osób ambitnych i pragnących zdobyć bogate doświadczenie zawodowe, wynagradzaną adekwatnie do umiejętności i zaangażowania + bardzo atrakcyjny system premiowy.

Jeżeli powyższe ogłoszenie Cię zainteresowało to wyślij swoje CV. adam.barszcz@dragon.com.pl
Odpowiemy na wybrane aplikacje, które spełniają nasze oczekiwania.

Prosimy o dodanie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)"

Miejsce pracy

Witolda Pileckiego 5, Skawina

Typ pracy

Praca na cały etat

Czas trwania zatrudnienia

Na czas określony

Wynagrodzenie (brutto)

16 - 20 PLN / godzinę