Dragon

Descărcați catalogul cu produse

  • Slide 1

AM PRIMIT DOTAȚII

Firma Dragon Poland korzysta z dotacji i programów Unii Europejskiej m.in. w zakresie wdrażania nowych technologii oraz prac badawczo-rozwojowych.

Bio Paliwo do biokominkówstwórz przyjemny nastrój w swoim domu

Wysokiej jakości biopaliwo bezzapachowe na bazie alkoholu etylowego pochodzenia roślinnego. Spala się całkowicie, nie wydzielając nieprzyjemnego zapachu, ani dymu. Emituje jedynie małe ilości dwutlenku węgla i pary wodnej. Całkowicie biodegradowalne i przyjazne dla środowiska.

IZOFOLIA - Profesjonalna folia w płynieUSZCZELNIA | IZOLUJE | ZABEZPIECZA

Profesjonalne folie w płynie Dragon, tworzą izolującą i uszczelniającą powłokę stanowiącą doskonałe zabezpieczenie przed wilgocią oraz wodą. Charakteryzuje je bardzo dobra przyczepnością do typowych podłoży stosowanych w budownictwie. Po wyschnięciu tworzą, elastyczną, nieprzepuszczalną powłokę. Zachowują swoje właściwości izolacyjne nawet w przypadku powstania mikropęknięć podłoża.

Kleje Montażowe Dragon PowerPOLIMER HYBRYDOWY

Nowoczesne kleje montażowe Dragon Power na bazie MS polimerów to trwale elastyczne rozwiązanie przeznaczone do klejenia większości materiałów stosowanych w budownictwie, inżynierii, motoryzacji.

COMPANIA ÎN CIFRE

Firma w liczbach

Vezi paginile altor brănduri