Dragon

Pobierz katalog produktów

Wyszukaj produkt

Skontaktuj się z nami Wyszukaj produkt

Klej do butów

<< Powrót

  • Klej do butów

Profesjonalny i super mocny klej przeznaczony do klejenia na zimno bez utwardzacza i aktywacji termicznej. Charakteryzuje się bardzo wysoką elastycznością. Utworzona spoina jest transparentna i wodoodporna.

Cechy produktu:

  • Poliuretanowy
  • wodoodporny
  • elastyczny
  • wytrzymały

Kolor kleju - bezbarwny; Kolor spoiny - bezbarwny; Konsystencja - lepka, ciagnąca ciecz; Gęstość - 0,86 kg/L; Lepkość - 2000 - 4000 mPas; Czas pełnego wiązania - 48 h; Odporność spoiny na temp. od -20°C do +80°C

Kod produktu Gramatura Typ opakowania Szt. w opakowaniu
DKO020/BL 20 ml tuba blistrowana 10

Produkt przeznaczony do naprawy obuwia i produkcji butów. Klei skóry naturalne i syntetyczne ze spodami z gumy, skóry, PCW, poliuretanu itp. Wykorzystywany w zakładach szewskich i w gospodarstwach domowych.

1. Elementy klejone zszorstkować papierem ściernym, oczyścić i odtłuścić np. „Acetonem” DRAGON. 2. Spody z PCW na 30 minut przed klejeniem zmyć „Rozcieńczalnikiem uniwersalnym” DRAGON. Tak przygotowana powierzchnia jest gotowa do klejenia przez 2 godziny. 3. Prace prowadzić w temperaturze od +5 ?C do +25 ?C (temp. powietrza, kleju oraz klejonych elementów). 4. Materiały porowate zagruntować klejem i pozostawić do całkowitego wyschnięcia. 5. Na zagruntowaną, wyschniętą powierzchnię nałożyć warstwę kleju. 6. Po 30-60 minutach elementy klejone mocno dociskać przez 30 sekund. 7. Czas pełnego wiązania spoiny wynosi 48 h. 8. Zabrudzone narzędzia i świeże plamy czyścić „Rozcieńczalnikiem uniwersalnym” DRAGON. Zaschnięte klej można usunąć tylko mechanicznie. 9. Klej jest wyrobem gotowym do użycia, nie należy go rozcieńczać. 10. Po zakończeniu prac opakowanie z klejem szczelnie zamknąć.