Dragon

Pobierz katalog produktów

Wizyta Pana Premiera Mateusza Morawieckiego

Wizyta Pana Premiera Mateusza Morawieckiego

W dniu 18.05.2021 r. w Firmie Dragon Poland odbyła się wizyta Pana Premiera Mateusza Morawieckiego.

Pan Premier odwiedził naszą halę produkcyjną oraz laboratorium. Mógł zobaczyć, jak wygląda praca w firmie produkcyjnej „od zaplecza”. Podczas konferencji cały czas trwała produkcja.  Ponadto spotkał się z przedstawicielami pracowników poszczególnych działów. Było to dla Firmy duże wyróżnienie oraz wyjątkowa okazja, żeby zaprezentować technologie, z których korzystamy w procesie produkcyjnym.

– Będziemy wspierać polskich eksporterów na wszystkich rynkach, a w szczególności na tych europejskich. Firma Dragon zajmuje się produkcją różnego rodzaju chemii budowlanej, a więc materiałów, które pomagają sklejać, łączyć, uszczelniać. I nasze działania w polityce gospodarczej można porównać do działań produktów firmy Dragon – powiedział Premier.

W firmie stawiamy na polskie produkty. Profesjonalny i wykwalifikowany zespół technologów sam opracowuje receptury nowych produktów, część z nich jest przeznaczona na eksport. W 2022 r. nasza firma obchodzi swoje 50-lecie, na które już teraz zaprosiliśmy Pana Premiera.

Poniżej krótka relacja z wydarzenia przygotowana przez Kancelarię Premiera:

 

 

 

Dragon sponsorem akcji Rowerowy Maj 2021

Dragon sponsorem akcji Rowerowy Maj 2021

Dragon został jednym ze sponsorów akcji Rowerowy Maj 2021 r.  Przekazaliśmy zestawy kreatywne "Baw się z Dragonem"  dla uczniów z klas, które zajmą I, II i III miejsce.

O akcji

Rowerowy Maj to największa kampania w Polsce promująca zdrowy tryb życia i zrównoważoną mobilność wśród dzieci przedszkolnych, uczniów szkół podstawowych, grona nauczycielskiego oraz rodziców i opiekunów. Rowerowy Maj, poprzez zabawę połączoną z elementami rywalizacji, popularyzuje rower jako środek transportu do szkoły, uczy dobrych i zdrowych nawyków, które utrzymują się również po zakończeniu kampanii. Rowerowy Maj skutecznie zmienia okolice szkół i przedszkoli na bardziej bezpieczne i przyjazne rowerzystom, zmniejszając liczbę samochodów dowożących dzieci i motywując samorządy do inwestycji prorowerowych. Zasady kampanii są bardzo proste: każdy przedszkolak, uczeń i nauczyciel, który w maju dotrze na lekcje w sposób aktywny: na rowerze, hulajnodze, rolkach czy deskorolce, otrzymuje naklejki do rowerowego dzienniczka i na wspólny plakat klasowy. Dla najaktywniejszych uczestników, klas i placówek przewidziane są atrakcyjne nagrody.

Więcej informacji o akcji znajduje się tutaj.

Szkolenie dla Przedstawicieli Handlowych z zastosowania Lakierobejcy i Bejcy BIO

Szkolenie dla Przedstawicieli Handlowych z zastosowania Lakierobejcy i Bejcy BIO

W połowie marca odbyło się szkolenie, w którym wzięli udział nasi Przedstawiciele Handlowi. Tematem były dwa nowe produkty Dragon: Lakierobejca i Bejca Bio. Szkolenie miało na celu zapoznanie Przedstawicieli z produktami dostępnymi na rynku.

Uczestnicy mieli za zadanie pomalować przygotowane deski przy użyciu próbek produktów różnych marek dostępnych w sieciach budowlanych.  Próbki były podpisane w sposób uniemożiwiający identyfikację konkretnego producenta. Następnie zostali oni poproszeni o ocenę produktów m.in. pod kątem  konsystencji, łatwości użycia, czy zapachu.  Na koniec każdy wybrał najlepszy produkt, czyli taki, którego sam najchętniej by używał.

Zdecydowana większość wskazała produkty marki Dragon jako te o najwyższej jakości. Bardzo nas to cieszy!

Podczas całego szkolenia był obecny Dział Badań i Rozwoju. Zaprezentował on właściwości i różnice pomiędzy produktami.  Ponadto służył profesjonalnym, merytorycznym wsparciem odpowiadając na wszystkie pojawiające się pytania.

W związku z sytuacją epidemiologiczną część Przedstawicieli uczestniczyła w szkoleniu online. Odpowiednie próbki i materiały zostały im przekazane wcześniej.

Testowane produkty Dragon:

Lakierobejca - to wysokiej jakości produkt ochronno – dekoracyjny do zabezpieczenia drewna zarówno wewnątrz pomieszczeń jak i na zewnątrz. Dzięki zaawansowanej formule 3 w 1 idealnie sprawdzi się jako produkt, który impregnuje drewno, nadaje kolor i chroni na lata.

Bejca Bio  - produkt na bazie wody, przyjazny dla środowiska. Nie zawiera szkodliwych rozpuszczalników organicznych i doskonale barwi każdy rodzaj drewna.