Dragon

Pobierz katalog produktów

Jesiennie Targi - 12 edycja targów Bricomarche w Poznaniu

Jesiennie Targi - 12 edycja targów Bricomarche w Poznaniu

Dragon Poland na 12. Edycji Jesiennych Targów Bricomarche w Poznaniu   

 W dniach 5 i 6 września 2023 roku firma Dragon Poland miała przyjemność uczestniczyć w jednym z najważniejszych wydarzeń branżowych w Polsce - 12. edycji jesiennych targów Bricomarche.

Targi, jak zawsze, odbyły się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich - MTP
(Centrum targowo-wystawiennicze), przyciągając licznych przedstawicieli branży budowlanej i remontowej. Przez dwa dni przedstawiciele aż 175 sklepów Bricomarche mieli okazję bliżej poznać bogatą ofertę Dragon Poland.

Firma zaprezentowała szeroki wachlarz nowych produktów, w tym innowacyjne rozwiązania dla branży budowlanej.

To jednak nie wszystko – podczas targów Dragon Poland nawiązało wiele atrakcyjnych kontraktów biznesowych, co stanowiło znaczący sukces firmy. Wielu odwiedzających odnotowało profesjonalne podejście oraz zaangażowanie reprezentantów Dragon Poland. Stoisko firmy cieszyło się dużym zainteresowaniem, co świadczy o wysokim poziomie atrakcyjności oferty oraz zaufaniu, jakim cieszy się firma w branży.

„Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko na tegorocznych targach Bricomarche. Wasza obecność była dla nas ogromnym wsparciem i motywacją do dalszego rozwoju. Jesteśmy zaszczyceni, że mogliśmy zaprezentować naszą ofertę i nawiązać wiele cennych kontaktów biznesowych. Dzięki wam, jesteśmy coraz bliżej realizacji naszych celów"

 - powiedział przedstawiciel firmy Dragon Poland.

12. edycja jesiennych targów Bricomarche w Poznaniu była z pewnością wyjątkowym wydarzeniem dla firmy Dragon Poland. To doskonała okazja do promocji produktów oraz budowania relacji z partnerami biznesowymi.

Targi Bricomarche

Targi Bricomarche

Marzec to miesiąc targów, w dniach 7-8.03.2023 nasi Handlowcy przebywali w Poznaniu na targach Bricomarche w Poznaniu. Na stoisku prezentowaliśmy wiele promocji. Ofety targowe dotyczyły głownie produktów do drewna oraz innych produktów atrakcyjnych w czasie wiosenno-letnich prac gospodarczych.

Targi PSB

Targi PSB

11-2.03.2023 odbywały się targi PSB w Kielcach. Na stoisku prezentowaliśmy wiele promocji specjalnie przygotowanych na targi. Promocje dotyczyły większości produktów do drewna oraz produktów którymi są zawsze chętnie zainteresowani Klienci hurtowni PSB.