Dragon

Pobierz katalog produktów

4 Wielka Akcja Krwiodawstwa w Opatkowicach

4 Wielka Akcja Krwiodawstwa w Opatkowicach

 W niedzielę 4 lipca, w Opatkowicach odbyła się 4 Wielka Akcja Krwiodawstwa. Firma Dragon była jednym z partnerów - przekazaliśmy produkty dla krwiodawców. Zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach.

 

 

 

Piknik firmowy

Piknik firmowy

W piątek 2 lipca na Stadionie Miejskim w Skawinie odbył się piknik firmowy dla pracowników Dragon Poland. Podczas imprezy rozegrano mecz piłki nożnej o Puchar Prezesa. W rozgrywkach mogli wziąć udział pracownicy ze wszystkich działów - nasi koledzy i 1 koleżanka walczyli dzielnie do samego końca.

Podczas gry gole strzelili:

  • z MWG: 1gol: Andrii Zadnipruk; 2 gole: Grzegorz Kościelniak i Dominik Balcer
  • z Produkcji: 1 gol: Dariusz Mardaus, Tomasz Dalach i Piotr Podolski

Zwycięzcom z MWG gratulujemy! 

 

Niestety z powodu wypadku nie było z nami Piotrka, głównego organizatora imprezy. Wszyscy życzymy mu szybkiego powrotu do zdrowia!

    

     

    

 

 

 

 

 

Nowe laboratorium

Nowe laboratorium

W czerwcu otworzyliśmy nowe laboratorium badawczo-rozwojowe, które w sposób znaczący rozwinęło nasze możliwości. Jest ono przystosowane do pracy osób z niepełnosprawnością, m. in. osób niedosłyszących. Ponadto, dzięki nowoczesnemu wyposażeniu i sprzętom działy Kontroli Jakości oraz Badań i Rozwoju powiększyły się o nowe osoby, co umożliwi prowadzenie badań na szerszą skalę niż do tej pory.