Dragon

Pobierz katalog produktów

Firma Dragon Poland została członkiem Privat Label Manufacturers Association (PLMA)

Firma Dragon Poland została członkiem Privat Label Manufacturers Association (PLMA)

Bardzo miło nam poinformować, że Firma Dragon Poland została członkiem Stowarzyszenie Producentów Marek Własnych. Jest to organizacja non-profit założona w 1979 roku w celu promowania marek własnych sklepów. Jest jedyną w swoim rodzaju grupą handlową, zrzeszającą 4500 firm członkowskich w ponad 75 krajach. W tym roku będziemy uczestniczyć w targach w Amsterdamie na których będziemy mogli zaprezentować nasze możliwości. 

Nasze członkowstwo w tej organizacji to swoista deklaracja, że Firma Dragon Poland posiada zaplecze umożliwiające produkcję wyrobów pod markami własnymi Klientów dla międzynarodowych sieci i dystrybutorów. Nasze wieloletnie doświadczenie w produkcji marek własnych jest gwarancją najwyższej jakości, dotrzymywaniem terminów, a przede wszystkim spełnianiem wygórowanych norm produkcyjnych. 

Targi Bricomarche w Poznaniu

Targi Bricomarche w Poznaniu

17-18 marca odbywały się Targi Bricomarche na których mieliśmy okazję być Wystawcom. Targi były o tyle wyjątkowe ponieważ prezentowaliśmy swoją ofertę na całkiem nowym stoisku. W tym roku ofery targowe były wypełnione produktami sezonowymi, a produktem, który cieszył się największym zainteresowaniem wsród Klientów była zdecydowanie Lakierobejca do drewna Dragon

Korzystamy z zielonej energii

Korzystamy z zielonej energii

Nieustannie zwiększamy ilość paneli fotowoltaicznych na terenie kompleksu dążąc do samowystarczalności w produkcji energii. Zanim całkowicie wyposażymy kompleks w panele, korzystamy z energii, która jest w 100% energią pochodzącą z polskich farm wiatrowych i fotowoltaicznych w Standardzie „Energia 2051”. 

Stawiamy na zieloną enrgię!