Dragon

Pobierz katalog produktów

Wyszukaj produkt

Skontaktuj się z nami Wyszukaj produkt

Klej do gumy i metalu

<< Powrót

  • Klej do gumy i metalu

Łatwy w użyciu, kontaktowy, szybkowiążący klej rozpuszczalnikowy. Charakteryzuje się bardzo wysoką adhezją (przyczepnością) do gumy i metalu. Tworzy wyjątkowo mocną wytrzymałą i elastyczną spoinę, która jest odporna na działanie wody. Nie plami łączonych elementów.

Cechy produktu:

  • kontaktowy
  • elastyczny
  • wytrzymały
  • wodoodporny

Kolor kleju - ciemno żółty; Kolor spoiny - ciemno żółty; Konsystencja - lepka, ciągnąca ciecz; Gęstość - 0,9 kg/L; Odporność spoiny na temp. - od -20*C do +70*C; Właściwości spoiny - mocna, wytrzymała i elastyczna, wodoodporna

Kod produktu Gramatura Typ opakowania Szt. w opakowaniu
DKGM020/BL 20 ml tuba blistrowana 10

Produkt przeznaczony do łączenia metalu z gumą i mikrogumą. Do stosowania w warsztatach samochodowych, szewskich, krawieckich oraz w gospodarstwach domowych i w budownictwie.

1. Powierzchnie klejone dokładnie oczyścić z kurzu, odtłuścić „Acetonem” DRAGON, osuszyć i w miarę możliwości dopasować do siebie.

2. Temperatura podłoża, otoczenia, klejonych elementów podczas wykonywania prac powinna wynosić w granicach od +18 ºC do +25 ºC.

3. Przed użyciem klej dokładnie wymieszać. Obie łączone powierzchnie posmarować cienką warstwą kleju. Powierzchnie porowate po podsuszeniu posmarować powtórnie. Po upływie ok. 8 - 10 minut dokładnie docisnąć klejone elementy.

4. Pełną wytrzymałość spoina uzyskuje po 24 godzinach.

5. Zabrudzone narzędzia i świeże plamy czyścić „Rozcieńczalnikiem uniwersalnym” DRAGON. Zaschnięty klej można usunąć tylko mechanicznie.

6. Klej jest wyrobem gotowym do użycia, nie należy go rozcieńczać.

7. Po zakończeniu prac opakowanie z klejem szczelnie zamknąć.